top of page
Vintage Bookstore

Vintage Bookstore

konfetti Burza

konfetti Burza

Lista projektów

OBIEKTY HANDLOWE:

Projekt galerii handlowej w Świdnicy...................................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt centrum handlowego Auchan Kąty Wrocławskie................................................................................współpraca z "OZONE sp. z o.o."

Projekt koncepcyjny "Poltegor" we Wrocławiu..................................................................................................................współpraca z "Versus"

OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ:

Projekt przebudowy przychodni "Medyk" w Świdnicy.........................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt przebudowy budynku na klub bokserski i fitness w Wałbrzychu............................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt termomodernizacji szkoły podstawowej w Milówce................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt rozbudowy szkoły Gastronomiczno- Hotelarskiej w Warszawie..............................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt adaptacji bud. koszarowych na szkołę dwuoddziałową  w Rawiczu......................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt centrum rekreacyjno-basenowego w Gorzowie .................................................................współpraca z "ETC ARCHITEKCI sp. z o.o."

Projekt Aquaparku w Katowicach...................................................................................................współpraca z "ETC ARCHITEKCI sp. z o.o."

Projekt basenu przy Centrum Pulmonologii w Karpaczu................................................................współpraca z "ETC ARCHITEKCI sp. z o.o."

Projekt centrum biurowo-hotelowego z garażem podziemnym we Wrocławiu.........................................współpraca z "IMPRESSIO sp. z o.o."
 

OBIEKTY PRZEMYSŁOWE:

Budynek produkcyjny dla Bathipharm Macofarma Polska.............................................................współpraca z "ETC ARCHITEKCI sp. z o.o."

HOTELE I PENSJONATY:

Projekt hotelu **** w Kątach Rybackich............................................................................................................................... "AP2 Paweł Bartela"

Projekt pensjonatu w Jarosławcu.........................................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt hotelu **** w Szklarskiej Porębie..............................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt przebudowy budynków na pensjonat w Głuszycy..................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt hotelu "Country Inn" we Wrocławiu................................................................................................współpraca z "IMPRESSIO sp. z o.o."

Projekt hotelu "Dorint" we Wrocławiu.........................................................................................................współpraca z "IMPRESSIO sp. z o.o."

BUDYNKI WIELORODZINNE:

Projekt 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.....................współpraca z "ARCHICOM sp. z o.o."

Projekt 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Róży Wiatrów we Wrocławiu......................współpraca z "ARCHICOM sp. z o.o."

Projekt 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu.....współpraca z "CARDO ARCHITEKCI sp. z o.o."

Projekt 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Strzelinie..............................................współpraca z "CARDO ARCHITEKCI sp. z o.o."

Projekt budynku wielorodzinnego w Świdnicy......................................................................................................................"AP2 Paweł Bartela"

Projekt kamienicy w Świdnicy .............................................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Głównej we Wrocławiu..........................................współpraca z "WBP sp. z o.o."

Projekt budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Wańkowicza we Wrocławiu......................................współpraca z "WBP sp. z o.o."

Projekt osiedla mieszkaniowego przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu.................................................współpraca z "IMPRESSIO sp. z o.o."

BUDYNKI JEDNORODZINNE:

Projekt budynku jednorodzinnego w Świdnicy....................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt osiedla 4   budynków jednorodzinnych w Jeszkowicach........................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt budynku jednorodzinnego w Wałbrzychu................................................................................................................"AP2 Paweł Bartela"
Projekt budynku jednorodzinnego w Cieszowie..................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"
Projekt budynku jednorodzinnego w Świdnicy....................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt budynku jednorodzinnego we Wrocławiu................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"

Projekt budynku jednorodzinnego w Burkatowie.................................................................................................................."AP2 Paweł Bartela"
Projekt przebudowy budynku jednorodzinnego w Świdnicy................................................................................................"AP2 Paweł Bartela"

 

i inne....

bottom of page